Tvorba www stránek

o nás

People For Net a.s. je mladou společností sdružující odborníky ze všech oblastí spojených s internetem a PC technikou. Naši profesionálové, mají bohaté zkušenosti z různorodých projektů, na kterých se podíleli.

Naše společnost se dynamicky rozvíjí a reaguje tak na neustále se vyvíjející trh, nové technologie a hlavně na měnící se potřeby našich zákazníků, tak abychom byli vždy schopni poskytnout maximálně profesionální služby a dokázali vyřešit všechny potřeby našich klientů.

Zabýváme se poskytováním služeb převážně v těchto oblastech:

Klademe důraz především na individuální přístup, spokojenost zákazníka a kvalitu dodaných řešení a poskytnutých služeb.

Při zpracovávání požadavků je důležitá hlavně komunikace se zákazníkem, tak aby byl vždy informován co se právě děje, jak se postupuje a mohl upřesnit své požadavky na základě nových zjištění a potřeb.

Práce na projektu pro nás nekončí jeho uvedením do provozu, ale pokračuje i dále jeho monitorováním, správou a aktualizováním dle dalších požadavků a potřeb zákazníka.

Ke každému realizovanému řešení poskytujeme kompletní podporu, servis a všechny potřebné doplňkové služby. Například k vyrobeným webovým stránkám automaticky poskytujeme profesionální webhosting, postaráme se o Vaše domény, emailové schránky, zaškolíme Vaše pracovníky a v případě potřeby poradíme a pomůžeme se vzniklými problémy.

Proč si vybrat právě nás?

  • dlouholetá praxe v oboru
  • komplexnost služeb
  • nepřemrštěné ceny
  • krátké dodací termíny
  • srozumitelná komunikace
Tvorba www stránek / Webdesign People For Net